Akademie 2022

datum konání: 9. 11. 2022, publikováno: 13. 11. 2022

Ve středu 10. listopadu zaplnil Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek tribunu v písecké sportovní hale, kde uspořádal každoroční sokolskou akademii, na které se předvedla téměř všechna oddělení.

Přehlídka byla zahájena gymnasty, kteří na akrobacii a trampolíně ukázali svoji připravenost na nadcházející přebory v Teamgymu (viz video). Poté halu obsadilo nejvíce zastoupené oddělení rodičů a dětí následované oddělením předškoláků. Velký úspěch měla dále sestava děvčat z oddělení párové akrobacie (viz video).
V druhé půlce se na ploše vystřídali chlapci a děvčata z mladšího a staršího žactva s ukázkami ze své činnosti. Posledním výstupem byl společný tanec na písničku Quarter-Life Crisis, který se naučili všichni členové píseckého Odboru všestrannosti (viz video).

Fotky naleznete nejen v naší Galerii (od J. Čudlého), ale i na webu jcted.cz (od L. Mužíkové).