Doplnění příměstských táborů OV 2023

datum konání: 31. 7. – 4. 8. 2023, publikováno: 18. 4. 2023

PRODLUŽUJEME TERMÍN PŘIHLÁŠEK!

Zveme děti od 5 do 7 let k účasti na 2. turnusu letního příměstského tábora v termínu 31. července až 4. srpna 2023, který nese název Za pokladem kolem světa.

Příměšťák bude probíhat ve všední dny vždy od 8:00 do 16:00 a jeho náplní bude rozvoj základních pohybových schopností - síly, rychlosti, obratnosti i vytrvalosti. Chybět nebude ani hudebně pohybová výchova, cvičení jemné motoriky, kreativní činnosti a aktivity ve skupinách. To vše formou her tematicky zasazených do jednotlivých kontinentů a provázaných příběhem o bájném pokladu dávných kmenů.
Hlavním vedoucím tábora je Bára Chmelíková (bara.chmelikova@gmail.com).

Písečtí sokolové na léto chystají ještě další čtyři turnusy (viz pozvánka na příměstské tábory 2023). Pokud by vás některý zaujal, zkontrolujte, zda má ještě volná místa, a případně napište vedoucímu daného tábora, aby vás zařadil mezi náhradníky.

Příměstské tábory jsou pořádány za podpory Centra OV.
Fotky z předchozích let naleznete na tomto odkaze.

PŘIHLAŠOVÁNÍ

• ONLINE ZDE - pokud se vám tabulka s tábory nezobrazí, načtěte stránku ještě jednou
  • do Poznámky prosím napište jméno zákonného zástupce
  • cena za jeden turnus je 1 800 Kč (člen OV) / 2 000 Kč (nečlen)
  • kapacita jednoho turnusu je 20 dětí
  • informace o platbě dostanou přihlášení v potvrzovacím e-mailu

V případě potřeby je možné přihlášku stornovat přes e-mail vsestrannost@sokolpisek.cz.

Termín stornaVrácená částkaVýjimka (= vrácení 100 %)
do 31. května100 %-
od 1. června do 14. dne před začátkem turnusu50 %vážný úraz dítěte (při doložení potvrzení od lékaře) či sehnání náhradníka
méně než 14 dní před začátkem turnusu-onemocnění/úraz dítěte (při doložení potvrzení od lékaře) či sehnání náhradníka