Dua-Trojboj 2022

datum konání: 19. 11. 2022, publikováno: 20. 11. 2022

V sobotu 19. listopadu uspořádal Sokol v Milevsku 3. ročník netradičního závodu s názvem Dua-Trojboj, na který se vydala i gymnastická výprava z Písku. Celkem 13 píseckých závodníků v čele s cvičiteli Honzou a Majkou vyjelo ráno v 7:30 vlakem z hlavního nádraží.

V milevské sokolovně byl závod zahájen v 9:00 slavnostním nástupem. Tělocvičnu zaplnilo celkem 38 dvojic, které před diváky a rozhodčími zacvičily vždy společnou sestavu na prostné a poté jeden z dvojice šel na hrazdu a druhý na kruhy či kladinu. Letos bylo k vidění i neobvyklé cvičení kluků na kladině.

Závod ubíhal rychle - mladší kategorie měli odzávoděno chvíli po 10:00 a vyhlášení pro starší a ukončení závodu proběhlo již ve 13:00. Písečtí se tak mohli vydat uprostřed chumelenice na vlak, který jim odjížděl ve 13:37. S sebou domů si odvezli celkem 1 stříbrnou a 3 bronzové medaile.
Gratulujeme!

Koukněte na fotky, videa a výsledky ze závodu.
Další fotky naleznete na jcted.cz.