Dubnové Bruslení se Sokolem 2023

datum konání: 6. 4. 2023, publikováno: 7. 4. 2023

V první polovině dubna ještě písečtí sokolové naposledy využili ledu na zimní stadionu v tomto cvičebním roce. Sešli se hned dvakrát - poprvé v sobotu 1. dubna a poté na začátku Velikonočních prázdnin ve čtvrtek 6. dubna, a to vždy v ranních hodinách. Ačkoliv byly termíny bruslení vyhlášeny velmi narychlo, zúčastnilo se oba dny vždy nejméně 20 dětí a dospělých. Výuka tentokrát žádná neprobíhala, a každý si tak mohl využít plochy stadionu podle svých možností. Začátečníci jezdili pod dohledem rodičů s hrazdičkami a starší a zkušenější kroužili okolo, povídali si nebo hráli na babu.
Poděkování patří IHC Písek za možnost navštěvovat zimní stadion, a lektorům a organizátorům této akce: S. Trávníčkovi, P. Kocourkové, V. Šrámkovi, M. Horníkovi, M. Matoškovi a M. Bednářové.

Další Bruslení se Sokolem proběhne pravděpodobně zase až na podzim. Pokud by však byl na zimním stadionu led i někdy v průběhu léta, pokusíme se ho pro sokolské bruslení zamluvit. O všem budete informováni zde na webu nebo na sociálních sítích Odboru všestrannosti T. J. Sokol Písek.