Fit Dance víkend - jaro 2022

datum konání: 20. 5. – 22. 5. 2022, publikováno: 30. 5. 2022

Díky skvělé partě v hodinách Fit Dance byl letošní novinkou víkendový pobyt s cvičením a wellness. 20. až 22. května 2022 se sešlo 15 žen v čele s cvičitelkou Martinou Schwedtovou a její parťačkou Hanou Vaverkovou v novém hotelu Smrž v Sepekově.

Program byl pestrý. V pátek se začalo ve stylu Disco Dance s doprovodem světelné show. Následná relaxace, skvělá zdravá večeře v Restauraci Pod Kaštanem a večerní posezení na terase hotelu s výhledem do krajiny, byl již jen zasloužený bonus.
Sobotní program patřil společnému rannímu probuzení dechovým cvičením, následně Dance Tabatě a Face Józe. V odpoledních hodinách se pak všichni vydali na společný výlet po naučné stezce “Na Onen Svět” kolem místního rybníka Tovaryš. Po večeři přišel na řadu zasloužený 3-hodinový relax v hotelovém Wellness.
V neděli se pokračovalo s Fit Dance, závěrečným protažením, bazénem a rozloučením.

Celý víkend byl velmi aktivní a atmosféra skvělá.
Tak další zas na podzim!