Instruktážní videa pro Noc sokoloven

publikováno: 14. 4. 2021

Ve spolupráci s Českou obcí sokolskou jsme připravili instruktážní videa pro Noc sokoloven 2021, která je plánovaná na konec června. Její letošní téma ponese název Lidské pyramidy, takže je na co se těšit. Natáčení bylo zkomplikováno aktuální epidemickou situací, takže všichni zúčastnění museli mít pracovní smlouvy a negativní test na Covid-19.

Celý natáčecí den, kdy videa vznikala, se nesl v pohodovém duchu a jeho průběh jste mohli sledovat na instagramu České obce sokolské. Celkem 5 videí obsahuje různě obtížné prvky skupinové akrobacie v podání naší dámské skupiny Fearless a pánské skupiny Five Fellas. Jednotlivými videi bude provázet Tomáš Touha, moderátor seriálu #cvicimsesokolem a Martin Matura, vedoucí Centra odboru všestrannosti T. J. Sokol Písek.

Videa budou zveřejňována od konce dubna pravidelně každý týden, proto sledujte náš web a sociální sítě.

Fotky z natáčení