Jarní všestraňácké výzvy

publikováno: 8. 4. 2021

Kdo je nejbystřejší, nejvytrvalejší a hlavně NEJAKTIVNĚJŠÍ?!

Připravili jsme netradiční soutěž, ve které se utkají naše dětská oddělení předškoláků, mladšího žactva a staršího žactva. Počínaje příštím týdnem, zveřejníme každé pondělní dopoledne několik výzev. Úkolem dětí bude během týdne jich splnit co nejvíce, a tím nasbírat body pro své oddělení. Oddělení, která budou na konci soutěže nejaktivnější (tj. zapojí se co nejvíc jejích členů), a která dosáhnou nejvíce bodů, budou moci vyhrát skvělé ceny. Ty budou “předány” po uvolnění opatření.

1. místo: 1 cvičební hodina na skákacím páse (airtrack) + 1 cvičební hodina na velké trampolíně
    1. místo: 1 cvičební hodina na skákacím páse (airtrack)
    1. místo: 1 cvičební hodina na velké trampolíně

A pozor, aby to bylo o něco zajímavější, do plnění výzev se zapojí i naši cvičitelé :-)
Průběžné výsledky budete moci sledovat na našem webu – budou zveřejněny v tomto PŘEHLEDU VÝSLEDKŮ. Výzvy mohou mimo soutěž plnit i naši nečlenové v podobě široké veřejnosti a vyzkoušet si, zda by například porazili naše cvičitele.

Celé klání začne v pondělí 12. dubna, kdy na webu zveřejníme výzvy na první týden - už teď napovíme, že se kromě běžných úkolů můžete těšit na hledačku, vrcholovku nebo na srandovní úkoly.