Kompenzace - vyjádření vedení OV

publikováno: 22. 1. 2021

Vzhledem k nepříznivé epidemické situaci v ČR jsou nyní pozastavena všechna cvičení Odboru všestrannosti v sokolovně. Vzhledem k tomu, že i v další části cvičebního roku 2020/21 může tato situace přetrvávat, nejsme nyní schopni přesně určit, po jak velkou část sezóny budou pravidelná cvičení v sokolovně reálně probíhat.

Proto prosíme všechny, kteří si cvičení na tento rok zaplatili, aby odložili své dotazy na případné vracení oddílových příspěvků na konec druhého čtvrtletí roku 2021. V té době již bude zřejmé, kolik prostoru pro Vaše cvičení bylo skutečně ztraceno kvůli nepříznivé epidemické situaci a vládním nařízením. Poté teprve bude vedení OV moci rozhodnout o případných kompenzacích za odložená a zrušená cvičení ve cvičebním roce 2020/21.

Všem za vstřícnost a trpělivost nyní velice děkujeme.

Vedení Odboru všestrannosti
T. J. Sokol Písek