Pozvánka na letní příměstské tábory OV 2021

publikováno: 5. 4. 2021

V letošním roce jsme se rozhodli, za podpory Centra OV, uspořádat pro naše členy letní příměstské tábory se zázemím v písecké sokolovně. Tábory budou probíhat každý všední den od pondělí do pátku v čase 8:00 až 16:00 a budou rozděleny podle věku na tři turnusy. Každý turnus má své speciální téma a jak je u nás zvykem, děti se mohou těšit na všestranné aktivity - nejrůznější hry venku i v tělocvičně, cvičení na tradičním i netradičním nářadí, celotáborovou hru, výlety a další.

Turnus č. 1

• Ročníky: 2014-2015 (5-7 let)
  • Termín: 19. - 23. července
  • Téma: Pět dní v džungli

Turnus č. 2

• Ročníky: 2010-2013 (8-11 let)
  • Termín: 2. - 6. srpna
  • Téma: Cesta za ptákem Sokolíkem

Turnus č. 3

• Ročníky: 2007-2009 (12-14 let)
  • Termín: 9. - 13. srpna
  • Téma: Tajuplný ostrov

DŮLEŽITÉ INFORMACE
- přihlašování probíhá on-line a bude ukončeno 31. května
- účastnický poplatek je 1000 Kč za osobu (uhradit do 30. června)
- informace o platbě dostanou přihlášení v potvrzovacím e-mailu
- pozor, kapacita všech turnusů je omezena

Přestože bychom si přáli, aby vše vyšlo podle plánu, může se stát, že epidemická situace nebude v létě příznivá. Z toho důvodu doporučujeme platbu účastnického poplatku naplánovat až na červen, kdy by mělo být zřejmé, jak se situace bude vyvíjet. Pokud by došlo k tomu, že by se tábory nemohly uskutečnit, budou účastnické poplatky vráceny v plné výši.

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE - KONČÍ 31. KVĚTNA!