Nábor dorostenců a mužů na Slet 2024

datum konání: 30. 6. – 5. 7. 2024, publikováno: 10. 2. 2023

Výzva pro všechny dorostence a muže!
Pojďte se účastnit jedné z největších sportovních akcí v ČR - XVII. Všesokolského sletu. Zacvičte si skladbu, která obsahuje sokolské hodnoty, dynamiku a lidské pyramidy.

Zapojte se do nácviku skladby pro dorostence a muže s názvem PŘED KAMEROU, kterou vymysleli naši tři členové M. Matura, S. Trávníček a J. Čudlý.

Písečtí sokolové společně s dalšími bratry z jiných jednot již skladbu nacvičili a předvedli na natáčení v sokolovně na Vinohradech (viz video). Nyní autoři oslovují ke cvičení další chlapy, aby se na začátku července 2024 mohla skladba Před kamerou předvést před diváky v plné síle, a ukázala tak, že Sokol stále vychovává zdatné sokoly.

První nácvičný sraz skladby je v sobotu 4. března v Praze (info zde), druhý nácvičný sraz pak proběhne 30. září až 1. října.

Sletu ZDAR!