Noc sokoloven 2021

datum konání: 25. 6. 2021, publikováno: 27. 6. 2021

V pátek 25. června jsme otevřeli dveře sokolské tělocvičny pro všechny, kteří si chtěli zacvičit, pobavit se či se dozvědět něco o historii naší sokolovny a tělocvičné jednoty Sokol Písek v rámci akce Noc sokoloven. Ta měla letos téma ”Lidské pyramidy“.

Celý večer zahájil náčelník Odboru všestrannosti Tomáš Piksa společně se starostkou města Písku Evou Vanžurovou. Následovalo vystoupení lidských pyramid v podání skupin Fearless a Five Fellas, které u diváků sklidilo velký úspěch. Dále probíhala volná cvičební zábava pro děti i dospělé, během které si každý mohl zacvičit na nejrůznějším nářadí nebo si vyzkoušet lidské pyramidy na vlastní kůži. Zájemci o historii měli možnost vyslechnout prezentaci o vzniku píseckého Sokola, po které následovala prohlídka všech prostor sokolovny.
Po 20. hodině začala večerní hra, která účastníky dovedla až k táborovému ohni, kde si všichni mohli opéci buřta a zazpívat písničky s našimi kytaristy. Ve 22:00 došlo k ukončení oficiálního programu a v sokolovně zůstali pouze naši členové, pro které bylo připraveno promítání pohádky na dobrou noc.

Jsme rádi, že k nám letos zavítala i velká spousta mladších účastníků z řad předškolních dětí, které měly možnost se vydovádět na připravené dráze pro nejmenší a zahopsat si na airtracku.

Doufáme, že se program všem líbil a těšíme se na další ročník!

Fotografie naleznete ZDE.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše fotky z akce - vše prosím zasílejte na sokolpisekinfo@seznam.cz