Oběhneme republiku?

datum konání: 28. 10. 2020, publikováno: 19. 10. 2020

Ve středu 28. října měl u nás v Písku proběhnout Sokolský běh republiky. Současná situace bohužel neumožňuje konání hromadných akcí a závod je tedy odložen na 28. listopadu.

My bychom si však rádi připomněli, že 28. říjen je významný den, a chceme ho oslavit pohybem - a tak vás všechny vyzýváme: ”OBĚHNEME REPUBLIKU?

Výzva je velmi jednoduchá.

1. Ve středu 28. října pojďte ven na procházku nebo si zaběhat - ideálně oblečeni v nějaké kombinaci národních barev (červená, bílá, modrá).
  2. Pomocí chytrého telefonu, hodinek, krokoměru či mapy změříte, kolik kilometrů zdoláte.
  3. Pořídíte fotku (např. sebe/okolí/mapy/obrazovky s běžeckou aplikací/…).
  4. Tuto fotku, ke které nezapomeňte připsat svoje jméno (př. Kačka V.) a počet pokořených kilometrů (př. 5 km), nám pošlete nejpozději do 20:00 téhož dne (28. 10.) do zprávy na jednu z našich sociálních sítí (Instagram, Facebook) nebo na e-mail sokolpisekinfo@seznam.cz (do předmětu prosím uveďte: OBĚHNEME REPUBLIKU).
  5. Přizvěte k výzvě svoje příbuzné, kamarády a známé, a pak už jen sledujte na našich stránkách a sociálních sítích, jak se nám společnými silami daří zvládat oběhnutí celé České republiky, tedy trasy o délce 2327 km.

Nejen během plnění výzvy na sebe, prosím, dávejte pozor a dodržujte všechna vládní nařízení, ať se brzy můžeme sejít na startovní čáře.

Pohybu zdar!