Pátý element a Souhvězdí - ukončení

publikováno: 28. 3. 2021

Po dvou měsících končí naše dobrodružné výpravy Pátého elementu a Souhvězdí, které byly od února zprovozněny v lesích po okolí Písku. V následujících dnech budou proto všechny zprávy a úkoly z těchto tras sundány.
Ovšem žádné strachy, na velikonoční prázdniny jsme pro vás připravili nové úkolové stezky s názvem Lov velikonočních vajíček. Tak se nezapomeňte PŘIHLÁSIT.

Výpravy Pátého elementu se skládaly ze 7 úkolových tras, které všechny zúčastněné procvičily v logice, orientaci, hledání, trpělivosti a dalších dovednostech. Úkoly nebyly vždy jednoduché, proto blahopřejeme všem, kterým se podařilo zdárně absolvovat i poslední výpravu a získali tak zaslouženou odměnu. Těm, kterým se to nepodařilo, ať už kvůli náročnosti, času nebo vládním omezením, přesto děkujeme za účast.

Souhvězdí byl soubor 6 drobných úkolů vhodných pro ty nejmenší. Na každém stanovišti bylo cílem získat část souřadnice, která odkazovala na místo s ukrytým pokladem.

Jsme velmi rádi, že o výpravy byl velký zájem. Celkově se zúčastnilo přes 200 dětí a s nimi nespočet dospělých.
Velké poděkování patří našim sokolským cvičitelům, kteří se podíleli na vymýšlení a přípravě jednotlivých tras a také je po celé 2 měsíce udržovali.

Fotky z výprav naleznete na našem Rajčeti.
Budeme rádi, pokud nám zašlete vaše fotky, které jste na trasách pořídili na email sokolpisekinfo@seznam.cz.