Pozvánka na bruslení 26. 12. 2021

datum konání: 26. 12. 2021, publikováno: 11. 12. 2021

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek zve všechny zájemce na vánoční hodinu volného bruslení , která se uskuteční v neděli 26. prosince od 16:30 do 17:30 na zimním stadionu. Jedná se již o pátou lekci programu Bruslení se Sokolem, která je podporována projektem Centrum OV. K účasti je potřeba se přihlásit na odkazu níže - kapacita omezena na 50 osob, včetně nebruslícího doprovodu.
Sraz přihlášených je v 16:20 před vchodem na stadion. Po všech příchozích budeme požadovat, aby před vstupem prokázali svou bezinfekčnost podle platných nařízení vlády, tj. v současné době potvrzení o ukončeném očkování, prodělání nemoci Covid-19 (ne starší než 180 dnů) nebo platný negativní PCR test na Covid-19 (ne starší než 72 hodin).
Vstupné je dobrovolné.

PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE - prosíme, aby přihlášku vyplnili i rodiče či osoby doprovázející dítě!
V případě, že nebudete moci dorazit, odhlaste se prosím na e-mailu sokolpisekinfo@seznam.cz. V sobotu 25. prosince umožníme dohlašování za případné odhlášené.