Pozvánka na bruslení - únor 2023

datum konání: 25. 2. 2023, publikováno: 1. 2. 2023

Celkem přes 150 lidí si v lednu přišlo zabruslit na dvou lekcích Bruslení se Sokolem. Největší účast zaznamenalo hned první bruslení po Novém roce, které se uskutečnilo v sobotu 21. ledna. Chuť vyrazit na brusle zřejmě podpořila i skutečnost, že v ten den napadl v Písku sníh. Na druhé lekci v neděli 29. ledna se také sešlo spoustu dětí i dospělých, ovšem tentokrát chyběli lektoři, a tak se účastníci bavili na ledě sami.
Sokolové měli možnost na zimním stadionu strávit v obou případech až hodinu a půl, během které se mohli učit základy bruslení s hrazdičkami i bez nich, hrát hokej či na “babu”, zkoušet krasobruslařské triky, popovídat si apod.

V únoru nás čekají další dva dny, kdy bude možné přijít si zabruslit na písecký zimní stadion a vychutnat si volný led zdarma, příp. za dobrovolné vstupné:

• sobota 25. února - 16:00 až 17:30
  • neděle 26. února - 12:00 až 13:00

Přihlášky jsou otevřeny ZDE.
Akce je podporována projektem Centrum OV. V rámci něho se můžete hlásit také na akci Lyžovačka se Sokolem.