Pozvánka na KorOrienťák #1

datum konání: 18. 10. – 24. 10. 2020, publikováno: 17. 10. 2020

V této nelehké době zveme všechny naše cvičence i širokou veřejnost k absolvování prvního píseckého KorOrienťáku s názvem Naše mosty. Touto obdobou bezkontaktního orientačního běhu v době koronavirové krize jsme se inspirovali od bratrů a sester z T. J. Sokol Praha Libeň,kteří tyto běhy pořádali již během jara.

Informace pro ty, co si budou chtít náš Kororienťák zaběhnout (nebo ujít):

1. Stáhni si aplikaci iOrienteering do mobilu (android nebo apple) a zaregistruj se v ní. Návod k obsluze aplikace nalezneš zde.
  2. Nastuduj si mapu s kontrolními body nebo si stáhni obrázek, kde jsou body vyznačeny.
  3. Dojdi ke dveřím písecké sokolovny, kde jsou na nástěnce vyvěšeny tři QR kódy. Díky stažené aplikaci si nejprve naskenuj levý nastavovací kód, kterým si načteš trasu Naše mosty.
  4. Poté naskenuj prostřední startovní kód a tvůj závod může začít.
  5. Cílem je najít a naskenovat všech 11 QR kódů (nastavovací, startovní, 8 kontrolních a cílový) v co nejrychlejším čase. Nezáleží, v jakém pořadí kontroly obejdeš!
  6. Naskenováním cílového QR kódu, který se nachází opět na dveřích sokolovny, se ti stopne čas. Když budeš mít hotovo, nezapomeň ještě odeslat svůj výsledek.
  7. Pokud chceš, pošli nám screenshot svého cílového času z aplikace, případně svoji fotku z trasy, na náš email (sokolpisekinfo@seznam.cz), Facebook nebo Instagram.

KorOrienťáku #1 se bude možné zúčastnit až do soboty 24. října, další den zveřejníme nejlepší časy.