Pozvánka na KorOrienťák #3

datum konání: 8. 11. 2020 – 31. 1. 2021, publikováno: 7. 11. 2020

Odbor všestrannosti připravil pro Písečáky již třetí sokolský orienťák. Pokud lačníte po pohybu, zkuste si ho projít - je ideální na procházky, ale můžete ho i běžet jako závod. KorOrienťák #3 je tentokrát zařazen v rámci projektu Centra OV pod program Poznej svou vlast.

Kontroly: Jsou tvořeny QR kódy, které je možné naskenovat pomocí mobilní aplikace iOrienteering (návod k obsluze). Dále zde najdete vždy nějakou informaci týkající se Písku a také nápovědu, kde hledat další kontrolu.

Účel: Projít všechny kontroly ve správném pořadí, protáhnout si nohy, zapojit hlavu a dozvědět se něco o našem krásném městě.

Start: Místo, kde se nachází startovní kód, zjistíte po vyluštění úvodní nápovědy. Tuto nápovědu naleznete i na dveřích sokolovny. Budeme rádi, když vyplníte přihlášku (jméno, příjmení, email), abychom měli přehled o účasti.

Trasa: Délka trasy je od startu k cílovému kódu dlouhá asi 4 km. Ale radši se připravte na delší vzdálenost, protože tentokrát není cílový kód na stejném místě jako start. Pozor, po načtení Setup kódu nebude k dispozici v aplikací iOrienteering mapa s vyznačenými kontrolami. Doporučujeme proto mít nějakou vlastní mapu v mobilu.
Pro ty, co si nebudou vědět rady, kde další kontrolu hledat, může pomoci ”mapa pro zoufalce“.

Budeme velmi rádi za jakoukoliv vaši reakci, takže nám neváhejte napsat na Facebook, Instagram nebo email sokolpisekinfo@seznam.cz, jak se vám trasa líbila.