Pozvánka na Noc sokoloven 2022

datum konání: 24. 6. 2022, publikováno: 9. 6. 2022

Přijďte v pátek 24. června navštívit píseckou sokolovnu v rámci celorepublikové akce s názvem Noc sokoloven. Dveře budou veřejnosti otevřené od 18:00 - VSTUP JE ZDARMA.
V tělocvičně bude možné si vyzkoušet skákání na airtracku či malé trampolíně, dále cvičení na kruzích, kladině i jiném nářadí anebo šplh na tyči a laně. Část sálu bude vyhrazena také pro ty nejmenší.
Součástí programu budou vystoupení, komentovaná prohlídka sokolovny a venkovní posezení u táboráku. V průběhu večera budou k nahlédnutí historické kroniky píseckého Sokola a nejrůznější fotografie z naší činnosti.

Letošním tématem je tělocvičné názvosloví, které vymyslel spoluzakladatel Sokola Miroslav Tyrš již před téměř 160 lety, a které je používáno dodnes. V sokolovně si názvosloví připomeneme formou hry, při které budeme skládat abecedu z lidí a tvořit různé nápisy.

Program:
18:00 - otevření sokolovny (mapa) široké veřejnosti
18:15 - zahájení a vystoupení st. žákyň
18:45 - komentovaná prohlídka s výkladem historie
19:30 - vystoupení TeamGym
19:45 - tematická hra
20:00 - taneční lekce Fit Dance
20:30 - táborák s hudbou a opékáním buřtů
21:30 - ukončení akce

Fotky z minulých ročníků naleznete ZDE.