Pozvánka na Píseckého šplhavce 2021

datum konání: 16. 10. 2021, publikováno: 2. 10. 2021

V roce 2020 jsme se těšili na XX. ročník Píseckého šplhavce. Bohužel, v souvislosti s opatřeními spojenými s pandemií koronaviru, jsme byli nuceni oslavu kulatin našeho závodu odložit na neurčito. Toto období se nám poněkud protáhlo, nicméně naše těšení se nikterak nezmenšilo - spíše naopak!

Rádi bychom pozvali všechny příznivce šplhu na společné setkání v písecké sokolovně, kde v sobotu 16. října 2021 zažijeme jubilejní ročník, při kterém zavzpomínáme na ročníky minulé!
Prezence začíná v 9:30 (startovné je 50 Kč), slavnostní zahájení závodu proběhne v 11:00. Otevřeny jsou všechny kategorie - žactvo, dorost a ženy šplhají na 4,5m laně. Muži a kategorie Masters zdolávají lano 8m.
Po skončení závodu plánujeme slavnostní vzpomínkový program k oslavě 20. narozenin našeho závodu. Další důležité informace najdete v Propozicích 2021.

Závodníci i diváci se mohou těšit na napínavé šplhačské souboje, protože i tentokrát se všichni budou snažit překonat čas prvního československého olympijského vítěze Bedřicha Šupčíka, který 8m lano vyšplhal za 7,2 sekundy. Přijďte je do sokolovny podpořit!

UPOZORNĚNÍ! Pro účast na akci je vládním nařízením stanovena povinnost předložení dokladu o negativním výsledku testu, dokončeném očkování nebo prodělání nemoci. Bližší informace se dočtete v podmínkách účasti.

Těšíme se na setkání a přejeme mnoho zdaru a pevné zdraví všem!