Pozvánka na příměstské tábory OV pro veřejnost 2022

datum konání: 1. 8. 2022, publikováno: 29. 5. 2022

V únoru jsme spustili přihlášky pro naše členy na letní příměstské tábory (viz příspěvek). Tábory jsou pořádány za podpory Centra OV a budou probíhat během srpna od pondělí do pátku v čase 8:00 až 16:00. Na děti budou čekat nejrůznější hry venku i v tělocvičně, cvičení na tradičním i netradičním nářadí, celotáborová hra, výlety a další skvělé zážitky (viz fotky z loňska).

Příměšťák pro nejmenší s tématem Večerníčka se již naplnil, ale u dvou turnusů ještě zbývají volné kapacity, které nyní nabízíme široké veřejnosti (odkaz na přihlášení níže):

Turnus č. 1 - Survivor

• ročníky: 2011 - 2014 (8 až 11 let)
  • termín: 1. - 5. srpna
  • hl. vedoucí: Marie Suková (majka.suk@seznam.cz)

Tábor se inspiruje televizními pořady o přežití. Děti budou soutěžit o odměny a jen ti nejšikovnější “přežijí”. Naši vedoucí je provedou celým ostrovem, na kterém ztroskotaly, pomohou jim překonat všechny překážky, a když budou mít všichni štěstí, podaří se jim najít i ukrytý poklad.

Turnus č. 3 - Apollo 13

• ročníky: 2007 - 2010 (12 až 15 let)
  • termín: 22. - 26. srpna
  • hl. vedoucí: Marek Matoška (marekmatoska@gmail.com)

Pojď se s námi přesunout do doby, kdy lidstvo dobývalo Měsíc. Cesta k naší přirozené družici je velmi dlouhá, náročná a nebezpečná, proto budeme na tomto příměšťáku trénovat tělo i mysl, abychom byli schopni zvládnout ty nejrůznější krizové situace, o které na palubě Apolla 13 nebyla nouze.

PŘIHLAŠOVÁNÍ ONLINE ZDE - do 24. června
- cena 1 500 Kč pro členy T. J. Sokol Písek, 1 700 Kč ostatní
- informace o platbě dostanou přihlášení v potvrzovacím e-mailu