Pozvánka na Sokol spolu v pohybu 2020

datum konání: 23. 9. – 30. 9. 2020, publikováno: 16. 6. 2020

Pojďme rozpohybovat co nejvíce lidí! Přijďte si v týdnu 23. až 30. září 2020 zacvičit do písecké sokolovny v rámci našich pravidelných cvičení. Bude se totiž konat akce s názvem Sokol spolu v pohybu, což je jeden týden v roce, kdy sokolské jednoty spojí své síly, aby daly veřejnosti vědět, že Sokol stále žije!

V minulém roce se v rámci této akce testovala zdatnost našich cvičenců i návštěvníků (viz Sokol spolu v pohybu 2019). V letošním roce jsou připravovaným tématem tradiční české hry. Konkrétní podoba a program budou ještě upřesněny, sledujte tedy naše webové stránky nebo web: sokol.eu.
Oproti loňskému roku je termín týdne Sokol spolu v pohybu posunut a bude tak propojen s projektem Evropské komise s názvem Evropský týden sportu.