Pozvánka na Sokol spolu v pohybu 2021

datum konání: 23. 9. – 29. 9. 2021, publikováno: 19. 9. 2021

Ve čtvrtek 23. září začíná celorepubliková akce s názvem Sokol spolu v pohybu, během které otevíráme dveře všem zájemcům, kteří si chtějí vyzkoušet cvičení v našich odděleních. Stačí napsat vedoucímu daného oddělení, do kterého chcete přijít a domluvit se. V letošním roce je hlavním tématem Sokolský odznak zdatnosti (SOZ), proto se žákovská oddělení budou věnovat převážně disciplínám SOZ. Celá akce potrvá až do středy 29. září.
Kromě zpřístupnění našich pravidelných cvičení připravujeme pro všechny také aktivity na víkend:

SOBOTA 25. září

Sokolské bruslení
Za podpory Centra OV bude od 16:20 do 17:20 na zimním stadionu probíhat volné bruslení.
Kapacita omezena - rodiče s dětmi (třetina stadionu, max. 20 párů), ostatní (dvě třetiny stadionu, max. 50 lidí). Vstupné dobrovolné.
PŘIHLÁŠKA ZDE

Noční lov zvířatek
Aktivita pro předškoláky a rodiče s dětmi. Mapku s 2km trasou, při které budou děti sbírat razítka se zvířátky, a bližší instrukce, naleznete od 19:00 na dveřích sokolovny.

Noční výzva
Večerní trasa kolem řeky pro žactvo, dorost i dospělé. Start je individuální u lávky Dagmar Šimkové kdykoliv mezi 19:00 až 23:59. Více informací ZDE.

NEDĚLE 26. září

Sokolové na kole
Za podpory Centra OV proběhne od 9:00 do 12:00 cyklo vyjížďka pro rodiče s dětmi, a také pro samostatné cyklisty (10 let a starší). Sraz je před sportovní halou v 8:55. Kapacita rodičů a dětí je neomezená, maximální počet samostatných cyklistů je 20. Akce se koná pouze za příznivého počasí.
PŘIHLÁŠKA ZDE