Pozvánka na vánoční KorOrienťák #4

datum konání: 24. 12. 2020 – 3. 1. 2021, publikováno: 17. 12. 2020

T. J. Sokol Písek zve všechny hledače pokladů na speciální vánoční KorOrienťák. Cílem bude tentokrát nalézt místo, na které jsme pro každého nálezce ukryli drobný vánoční dárek. Trasa je určena zejména pro děti školního věku, zúčastnit se však mohou také mladší či starší ročníky. Pro ty nejmenší bude až do napadnutí sněhu stále otevřena Pohádková procházka.

V okolí sídliště Jih bude od 24. prosince rozmístěno celkem deset QR-kódů s otázkami týkající se vánočních filmů a pohádek. Na výběr bude vždy ze tří možných odpovědí. K písmenům, ze kterých si volíte svou odpověď, je pak přiřazena nápověda, kde se nachází náš poklad. Po získání dostatečného množství nápověd (nemusíte mít všechny), tak můžete začít pátrat po sokolském dárku.

DŮLEŽITÉ:

• Trasa bude k dispozici jen od 24. prosince do konce vánočních prázdnin, tedy do 3. ledna.
  • Kdo se bude chtít zúčastnit, musí se přihlásit ZDE. Pokud budete chtít zapsat více dětí, je potřeba u každého vyplnit registraci zvlášť. Kapacita je omezena na 80 lidí.
  • Všem zaregistrovaným bude 23. prosince večer poslána šifra k nalezení startovního místa. Kdo se zaregistruje později, tomu přijde šifra do 24 hodin.
  • Na pořadí, v jakém budete hledat jednotlivé úkoly, NEZÁLEŽÍ! Čísla u kódů jsou pouze orientační.

Na startu bude možné si půjčit zalaminovanou mapku se všemi vyznačenými stanovišti. Mapičky s nejbližšími kódy také budou u všech úkolů. Pokud máte aplikaci iOrienteering, tak si na startu budete moci naskenovat nastavovací a startovní kód, a mapu s místy všech kódů budete mít po celou dobu u sebe v aplikaci (při zapnutých datech). Vlastní mapa v mobilu se však i tak může hodit.

Na závěr všem oznamujeme, že KorOrienťák #2, který se také objevil v sobotu 12. prosince v České televizi v krátkém 3 minutovém spotu v Sokolském zpravodaji, bude 20. prosince zrušen. Kromě vánočního KorOrienťáku však stále poběží KorOrienťák #3, jehož start naleznete zde.