Zpět na hlavní stránku

Župní přebor v gymnastice a šplhu 2019

datum konání: 6. 4. 2019, publikováno: 7. 4. 2019

V sobotu 6. dubna uspořádala naše jednota župní přebor ve sportovní gymnastice a ve šplhu. Do písecké sportovní haly a sokolovny se sjelo téměř 200 závodníků ze sedmi sokolských jednot. Všichni změřili své síly ve sportovní gymnastice a přes 150 z nich se také zúčastnilo přeboru ve šplhu. V obou závodech, ve kterých soutěžilo 13 věkových kategoriích, měl z daleka největší zastoupení Sokol Písek. Reprezentovalo ho celkem 78 závodníků v gymnastice a 54 závodníků ve šplhu. Všichni soutěžící předvedli nejen rozhodčím, ale také divákům, své dovednosti a sklízeli za to zasloužený potlesk. Největšího aplausu se pak dočkali závodníci na medailových pozicích během vyhlašování výsledků, které letos proběhlo v prostorách sokolovny.

Závodníci ze Sokola Písek vybojovali na přeboru ve sportovní gymnastice dohromady 19 medailí - 8 zlatých, 7 stříbrných a 4 bronzové. Na přeboru ve šplhu pak 3 zlaté, 5 stříbrných a 5 bronzových.

Gratulujeme našim závodníkům k dosaženým výsledkům a děkujeme jim za krásnou reprezentaci Sokola Písek!!

Propozice

Výsledky - gymnastika
Výsledky - šplh

Videa
Fotky