Příměstský tábor Survivor

datum konání: 1. 8. – 5. 8. 2022, publikováno: 8. 8. 2022

V pondělí 1. srpna zahájil písecký Odbor všestrannosti své letní příměstské tábory, které jsou podporované projektem Centrum OV.

V prvním srpnovém týdnu se v naší sokolovně uskutečnil příměšťák pro mladší žactvo pod názvem Survivor. Celkem se ho zúčastnilo 14 dětí ve věku od 8 do 11 let, které se společně pokoušely dostat z ostrova, kterým se písecká tělocvična na týden stala. Pod vedením dvou cvičitelů si účastníci pomocí různých soutěží otestovali svoji rychlost, mrštnost, odvahu, kreativitu a také například trpělivost a rozvahu. V rámci tábora si děti vyzkoušely spoustu her, překážkových drah, stavbu pyramid z kelímků či skládání puzzle. Vyšly si také do přírody, kde chodily na chůdách a podle mapy hledaly cestu za pokladem. Ačkoliv cesta k pokladu nebyla jednoduchá kvůli popadaným stromům a zarostlým stezkám, děti vše ve zdraví a společnými silami zvládly.

Tábor utekl hrozně rychle a všichni už se těší, až nastane nový školní rok a zase se sejdeme v tělocvičně.

Fotky naleznete ZDE.