Pyžamový ples 2020

datum konání: 22. 2. 2020, publikováno: 23. 2. 2020

V sobotu 22. února se v 16:00 otevřely dveře písecké sokolovny našim svěřencům v netradičních úborech - v pyžamech. Konal se zde totiž pyžamový ples. Program plesu byl letos připraven pro dvě věkové kategorie, pro předškolní děti spolu s mladším žactvem a pro starší žactvo. Obě skupiny strávily ve vyzdobené tělocvičně 75 minut, během kterých se naučily nové tance, zopakovaly si hromadný tanec z letošní akademie, proběhly si opičí dráhu a zacvičily si na airtracku a trampolíně. Krásným závěrem pro každou partu bylo shození balónků z balkónu a následné vyhlášení nejkrásnějších pyžámek a nejlepších tanečníků. Aby ani nejstarší nepřišli zkrátka, hrál se v sokolovně od 19:00 pyžamový volejbal pro dorost a dospělé, od kterého se pak plynule přešlo k taneční zábavě.
Pyžamový ples si všichni užili, včetně organizátorů a vedoucích. Doufáme, že se příští rok sejdeme v ještě hojnějším počtu.

Fotky a videa.