Roztančeme jaro se Sokolem

publikováno: 13. 5. 2021

Česká obec sokolská, konkrétně Komise pohybových aktivit s hudbou, připravila na duben pro všechny Sokoly a širokou veřejnost výzvu s názvem Roztančeme jaro se Sokolem. Šlo o krátký minutový taneček (tzv. “krokovka”), jehož cílem bylo rozhýbat děti i dospělé během trvající koronavirové epidemie. Skladba měla také připomenout odvolaný SokolGym 2021. Místo nácviků velkých hromadných skladeb se každý mohl naučit a zatančit si tento jednoduchý tanec a poté zaslat své video organizátorům výzvy.
Z poslaných videí pak vznikl podařený sestřih, na který se můžete podívat zde. Výzva byla ještě prodloužena do 16. května, takže sledujte facebookové stránky ČOS a Sportovní všestrannosti, aby vám neušla i další videa.

Výzvy se zúčastnili i písečtí Sokolové v rámci Jarních všestraňáckých výzev - na našem YouTube se můžete podívat na písecký sestřih krokovky.