Seminář Začínáme s atletikou 2023

datum konání: 19. 3. 2023, publikováno: 19. 3. 2023

V neděli 19. března se dopoledne v písecké sokolovně konal seminář pro cvičitele a cvičitelky předškolního a mladšího žactva s názvem Začínáme s atletikou, který pořádal Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek ve spolupráci s Centrem OV.
Celkem 26 účastnic semináře se pod vedením zkušené trenérky a vášnivé atletky Kamily Šrolerové dozvědělo spoustu zajímavých informacích nejen o atletice jako takové, ale i o běhu, hodu a skoku dalekém. Nechyběly ani tipy, jak připravovat děti na závody, nebo jak zlepšit svou vlastní běžeckou techniku. Součástí školení byly samozřejmě i praktické ukázky.
Celá akce se velmi povedla a účastnice po 3,5 hodinách v tělocvičně odjížděly zpět do svých domovů lehce unavené, ale plné dojmů a nápadů.

Fotky zde