Slet 2024 - natáčení metodického videa

datum konání: 19. 2. 2023, publikováno: 20. 2. 2023

V neděli 19. února dopoledne se v písecké sokolovně sešlo šest chlapů, aby pomohli s natočením metodického videa skladby PŘED KAMEROU - sletové skladby pro dorostence a mladší muže, kterou vymyslela trojice píseckých sokolů.

Ještě před příjezdem kameramana z ČOS si chlapi projeli a zacvičili celou skladbu, aby poté mohli rovnou přikročit k natáčení. Filmování probíhalo po částech. Natočil se vždy určitý úsek skladby s potřebným počtem cvičenců a jeden z autorů pak ještě do hudby napočítal doby a takty.
Na závěr se všechny prvky, které ve skladbě jsou, vyfotili před zeleným plátnem do metodického popisu.

Metodické video bude po sestříhání sloužit všem, kteří se skladbu PŘED KAMEROU budou chtít naučit na XVII. všesokolský slet v roce 2024, a pomůže každému, kdo si nebude jistý, jak má určitý prvek, držení či postavení vypadat.
Video celé skladby z listopadové předváděčky naleznete na YouTube ČOS. První hromadný nácvičný sraz je v sobotu 4. března v Praze (info zde).

Fotky z natáčení naleznete na tomto odkaze.