Sokol spolu v pohybu 2022

datum konání: 24. 9. – 30. 9. 2022, publikováno: 30. 9. 2022

V týdnu od 24. do 30. září proběhl v písecké jednotě týden Sokol spolu v pohybu, tentokrát s tématem sportovního nářadí a náčiní. Odbor všestrannosti během něho otevřel cvičební hodiny některých oddělení pro veřejnost a o víkendu uspořádal několik akcí:

#BeActive Night
V sobotu 24. září od 19:00 do 23:59 se zhruba 35 lidí zapojilo do Noční výzvy a Nočního Binga, při kterých se za tmy vydali na jednu z našich vyznačených tras po Písku. Na konci čekala na noční dobrodruhy odměna ve formě sokolských samolepek či pexesa. Společně jsme pokořili asi 130 km.

Sokolské bruslení
V neděli 25. září dopoledne se přes 60 dětí a dospělých sešlo na zimním stadionu v Písku, kde proběhlo v letošním září již třetí Bruslení se Sokolem. Na akci se účastníci mohli něco přiučit od bývalého hokejového trenéra pana Šrámka, malé děti zkoušely různá cvičení s krasobruslařkou Petrou Kocourkovou a zbytek si mohl zabruslit na volné ploše stadionu.

Víkendové akce byly podpořeny projektem Centrum OV.

Fotky ze všech akcí naleznete na tomto odkaze.