Sokolské orienťáky během Vánoc

publikováno: 11. 1. 2021

Písečtí Sokolové pro vás již od října připravují nejrůznější úkolové trasy po městě i jeho okolí. Přes vánoční svátky byla možnost vyrazit na tři orientační výlety:

• Pohádková procházka - stezka pro děti plná známých postav z Večerníčka a jednoduchých úkolů pro ty nejmenší. Při řádném plnění jste mohli najít i sladký poklad. Poté, co napadl sníh, se však některé úkoly již nemohly dále plnit, takže tato trasa je od tohoto víkendu zrušena.
  • Vánoční KorOrienťák #4 - nejnovější stezka otevřená přes vánoční prázdniny. Bylo zde za úkol u jednotlivých zastávek správně odpovědět na otázky týkající se vánočních pohádek a získat tak dostatek nápověd k tomu, abyste mohli najít schovaný poklad se sokolským dárkem.
  • KorOrienťák #3 - výlet do hradišťského lesa, který je zaměřený zejména na orientaci a práci s mapou. Je určen spíše pro starší děti a dospělé. Místo se startovní cedulí naleznete ZDE. Máte ještě poslední možnost si tento orienťák projít, budeme ho rušit na konci ledna.

Od pátka 8. ledna je v okolí Bejčáku otevřen nový sokolský výlet Po stopách Yettihuláka, kde můžete sledovat příběh o hledání ztraceného sněžného člověka a boji s ledovou královnou. Tato výprava je určena pro děti i dospělé, start naleznete ZDE a mapu s vyznačenými body ZDE. POZOR, úkoly jsou splnitelné pouze tehdy, když je napadaný sníh.

Další orienťáky pro vás chystáme. Udržujte se v pohybu.