Vánoční hodiny 2021

datum konání: 15. 12. – 22. 12. 2021, publikováno: 23. 12. 2021

V druhé polovině prosince probíhaly v píseckém Sokole poslední cvičební hodiny před Vánoci. Cvičenci během nich měli speciální program, který byl někdy doplněn i vánočními oblečky či doplňky. Rodiče a děti si postavili opičí dráhu, starší žáci a žákyně strávili hodinu se silovou a párovou akrobacií, muži a dorostenci si dali předvánoční přeskok a posilko, mladší gymnasté si zaskákali na airtracku a trampolíně a starší gymnasté navštívili Laser Arenu.

Kromě cvičení byly pořádány i venkovní akce. V neděli 19. prosince se vydala skupinka odvážlivců na projížďku po Otavě. Nalodili se na Dukle a po proudu se nechali unášet až kousek pod Jistec.
V týdnu se pak také uskutečnilo společné zdobení stromků pro zvířátka. V úterý byli jako první zdobit stromeček rodiče a děti a ve čtvrtek na ně navázali cvičitelé a cvičenci z oddělení gymnastů.

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek přeje všem cvičencům, cvičitelům a rodičům šťastné a veselé Vánoce a příjemné prožití svátků. Těšíme se na vás po Novém roce.

Fotky zde