Vánoční hodiny 2022

publikováno: 26. 12. 2022

Druhá polovina prosince patřila vánočním cvičebním hodinám. Cvičitelé píseckého Odboru všestrannosti si připravili pro své svěřence speciální hrací program na rozloučenou v tomto kalendářním roce. Rodiče a děti měli za úkol dojít přes opičí dráhu pro papírovou ozdobu, kterou pak lepili na namalovaný vánoční stromeček, předškoláci se v tělocvičně bavili překonáváním překážek, ale i tvořením ozdob, a pro žactvo i gymnasty čekaly míčové hry. Družstvo gymnastů pak ještě ve čtvrtek 22. prosince zakončilo cvičení bowlingem.

Vánoční akce však probíhaly také venku. V sobotu 17. prosince se čtyři sokolové uprostřed mrazů vydali na projížďku po Otavě. Dále se uskutečnilo i několik sokolských procházek do lesa, při kterých se společně ozdobil stromeček dobrotami pro zvířátka.

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek přeje všem cvičencům, cvičitelům a rodičům šťastné a veselé Vánoce a příjemné prožití svátků. Těšíme se na vás po Novém roce.

Fotky zde