Velká cena města Písku 2022

datum konání: 22. 10. 2022, publikováno: 22. 10. 2022

V písecké sportovní hale se v sobotu 22. října 2022 pořádal gymnastický dvojboj s názvem Velká cena města Písku, který se skládá z prostné a z kladiny (u menších kategorií je kladina nahrazena lavičkou či přeskokem). Tento závod pořádají již 14 let manželé Rapantovi, kteří pod záštitou Domova dětí a mládeže Písek trénují úspěšný oddíl gymnastiky.

Sokolovna a sportovní hala T. J. Sokol Písek se tak v sobotu zaplnila diváky, rozhodčími, trenéry a celkem 122 gymnastkami. Ačkoliv soutěž není přímo zařizovaná sokolskou jednotou, tak i přesto zde pravidelně pomáhá spoustu členů Sokola Písek. Letos se také závodu zúčastnily některé členky z oddělení gymnastiky Odboru všestrannosti. Dále přijely dívky z Boršova, Tučap, Dačic a Strakonic.

Dvojboj proběhl rychle a bez obtíží - krátce po obědě již bylo po vyhlášení a závodnice se i se získanými cenami mohly vydat ke svým domovům. Písecké gymnastky, ať už ze Sokola či z DDM, se dokázaly mezi velkou konkurencí prosadit a odcházely proto ze závodu spokojené.

Kompletní výsledky naleznete ZDE