Víkend spolu v pohybu

datum konání: 26. 9. – 27. 9. 2020, publikováno: 18. 9. 2020

WORKSHOP PÁROVÉ AKROBACIE

Zveme všechny zájemce na dvouhodinové cvičení nyní tak oblíbené párové akrobacie, které se bude konat v rámci píseckého týdne Sokola spolu v pohybu, a to v sobotu 26. září od 10:00 v naší sokolovně. Sraz účastníků je v 9:50 před sokolovnou (u vchodu v Tyršově ulici).
Workshop povedou členové z Five Fellas a Fearless, kteří se této akrobacii již několik let věnují. Začne se od těch úplně nejjednodušších cviků, takže zapojit se může opravdu každý. Na sebe doporučujeme krátké a přiléhavé oblečení, s sebou však raději i mikinu, dále pití, a hlavně dobrou náladu. Cvičí se bez bot.
V případě dotazů napište Martinu Maturovi (martin.matura@seznam.cz).

VÝLET: DOBYTÍ AMERIKY

Zveme všechny milovníky odpoledních vycházek na náš pěší výlet do Píseckých hor s názvem Dobytí Ameriky. Pořádáme ho v neděli 27. září pro děti od 6 let, sraz účastníků je ve 13:33 „U třech rybníků“ na spodnějším parkovišti mezi prvními dvěma rybníky (Trubka a Bašta).
Plánovaná trasa: V Živci – rozhledna – Srní homole – Nový rybník – Na Vohybale. Po cestě si zahrajeme různé hry a zacvičíme si na tamních cvičidlech. Rozchod bude na stejném místě jako sraz cca v 18:00. S sebou věci do lesa, pevné boty, pití, drobnou sváču a chuť se bavit.
Tento výlet spadá do programu Turistika a pobyt v přírodě, a je tedy součástí nově otevřeného projektu Centra Odboru všestrannosti. Pokud máte zájem se výletu zúčastnit, nahlaste se, prosím, předem přes tento odkaz.
V případě dotazů se obraťte na vedoucího Marka Matošku (marekmatoska@gmail.com).