Vystoupení Five Fellas a Fearless

datum konání: 7. 2. – 9. 2. 2019, publikováno: 10. 2. 2019

Five FellasFearless, dvě skupiny z píseckého Sokola cvičící párovou akrobacii, vystoupily ke konci týdne na několika akcích.

FIVE FELLAS

Ve čtvrtek 7. 2. se naši chlapi představili ve sportovní hale v Milevsku na tamní sokolské akademii. Jejich náročné silové vystoupení sloužilo k tomu, aby letošní akademie Sokola Milevsko byla ještě poutavější než minulé roky. Milevská jednota totiž v tento rok oslaví 130 let od svého založení (6. 10. 1889).

Záznam z vystoupení naleznete zde.

Fotky z akademie naleznete zde.

Hned následný večer vystupovali Five Fellas nejdříve ve Strakonicích na maturitním plese 4.B Gymnázia Strakonice. O dvě hodiny později se pak opět přesunuli do Milevska, kde tentokrát vystupovali v Kulturním domě při příležitosti městského plesu Milevska. Všechna představení sledovali diváci - a hlavně divačky - s úžasem a odměňovali kluky potleskem.

Fotky z plesu města Milevsko naleznete zde.

FEARLESS

Ani holčičí skupina z Písku nezahálela a v sobotu 9. 2. vystupovala na obecním plese ve Vacově. Pětice holek zde předvedla sestavu s gymnastickými prvky a párovou akrobacií. I děvčata sklidila po vystoupení od publika uznání a potlesk.

Záznam z vystoupení zde.