Výzvičky - 2. týden

datum konání: 24. 4. – 30. 4. 2021, publikováno: 24. 4. 2021

Děkujeme za účast a pomoc Pepíkovi v prvním týdnu, i za poslané fotky. Pepíkovi již krásně roste dýňové semínko (koukněte zde) a rád by se do něj zakousl. Už se vám také klube zasazené semínko?

Pojďte si s námi zasoutěžit. Pokud úkoly splníte, zapište si do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

Musíme vás všechny pochválit, zatím vítězíte nad cvičiteli. Ale je možné, že vás za chvíli doženou, tak tenhle týden zaberte s dalšími výzvami od sokolíka Pepíka a berušky Danušky inspirované “Dnem Země”.

Doplňte bosochodník (3 body)Vytvořte si korunku (2 body)
Pepík s Danuškou se rozhodli doplnit přírodniny do bosochodníku na proutěném hřišti. Samotným jim to ale jde velmi pomalu, pomůžete jim, prosím? Můžete nosit malé či velké kamínky a klacíky, různé šišky, nebo kůru stromů.Zahrajeme si na krále a královny Země. Vyrobte si vlastní nádhernou korunku z přírodních darů.

Po Písku stále můžete hledat Pepíkovy rozkutálené kamínky se sokolským znakem. Pokud kamínek naleznete, hezky se o něj starejte a pošlete nám foto.

Pokud se nám povede společnými silami zkrásnit bosochodník, tak až to situace dovolí, uspořádáme zde bonusovou hodinu s naším oblíbeným padákem.