Výzvičky - 3. týden

datum konání: 1. 5. – 7. 5. 2021, publikováno: 30. 4. 2021

Pepík děkuje za pomoc při doplňování bosochodníku, zatím ale stále není naplněn celý, a tak tuto výzvičku ponecháváme otevřenou na dobu neurčitou. Pokud půjdete kolem, tak vždy, prosím, něco přihoďte jako Pepík s Danuškou.

Pojďte si s námi zasoutěžit. Pokud úkoly splníte, zapište si do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

Jsou tady další výzvičky od sokolíka Pepíka na téma prvního máje:

Hon na třešeň (2 body)Namalujte kamínek (3 body)
Květen je lásky čas, a tak se vydejte na procházce najít krásně rozkvetlou třešeň nebo jiný ovocný strom a dejte pod ním pusu těm, které máte rádi - např. mamince, tatínkovi či sourozencům. Pusinek může být nepočítaně.Namalujte si vlastní sokolský kamínek na památku. Z jedné strany udělají rodiče sokolský znak a z druhé strany nakreslí děti obrázek dle libosti (zvířátko, smajlíka, kytičku, ...). Nejlepší je použít akrylové barvy, ale pokud je nemáte, použijte obyčejné fixy.

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz.