Výzvičky - 4. týden

datum konání: 8. 5. – 14. 5. 2021, publikováno: 7. 5. 2021

Bosochodník na Jiráskově nábřeží se pomalu, ale jistě, naplňuje a vzhledem k postupnému rozvolňování se u něj brzy budeme moci společně sejít k venkovnímu cvičení rodičů a dětí. Pepík se na setkání s vámi již velmi těší.

Nyní však ještě apelujeme na dodržování opatření a vyzýváme vás k plnění našich výzviček. Pokud úkoly splníte, zapište si do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

Co si pro vás Pepík připravil na tento týden?

Vezměte kamínek ven (3 body)Vymodelujte zvířátko (2 body)
Odneste svůj namalovaný kamínek někam ven na vaše oblíbené místo v Písku či jeho okolí, ať se na něj může sokolík Pepík přiletět podívat. Múžete poslat i fotku s nápovědou, ať se nám lépe hledá☺Pamatujete si všechny Pepíkovi kamarády? Zkuste některého z nich vymodelovat. Můžete si na to vyrobit vlastní parádní modelínu. Zvířátko pak nezapomeňte dát maminkám ke dni matek.

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz. Fotky, které jste nám poslali, můžete nyní nalézt na našem Rajčeti.