Výzvičky - 5. týden

datum konání: 15. 5. – 21. 5. 2021, publikováno: 14. 5. 2021

V tomto týdnu se mohli rodiče a děti konečně setkat na venkovním cvičení. Společně doplnili bosochodník na Jiráskově nábřeží a po dlouhé době si spolu zacvičili a pobavili se.

Kvůli podmínkám, které v současnosti pro setkávání a trénování platí, se ne vždy mohou či chtějí účastnit cvičení všichni. Proto sokol Pepík vyzývá i nadále k plnění našich výzviček. Pokud úkoly splníte, zapište si do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

Sokol Pepík vymyslel na víkend tyto výzvy:

Buďte provazochodcem (3 body)Vyrobte si puzzle (3 body)
Zahrajte si s Pepíkem na provazochodce a přejděte celý obvod pískoviště (jako po kladině). Zvládnete to v kuse bez pomoci rodičů a bez spadnutí?Ideální počasí na výrobu vlastní hračky, se kterou si poté můžete hrát a trénovat jemnou motoriku. Stačí na to plato od vajíček a tempery. Kdo nemá plata, budou k dispozici v "knihobudce" před sportovní halou v Palackého sadech.

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz. Fotky, které jste nám poslali, můžete nyní nalézt na našem Rajčeti.