Výzvičky - 6. týden

datum konání: 22. 5. – 28. 5. 2021, publikováno: 22. 5. 2021

Výzvičky pro nejmenší dětičky pokračují i nadále. Je tady šestý týden úkolů od sokolíka Pepíka. Ovšem pozor, od tohoto týdne se mezi úkoly bude objevovat ještě bonusová výzvička s hledáním místa po Písku.

Po splnění úkolu si zapište do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

Veřejnost PRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

VÝZVIČKY

Vyrazte na odrážedlo (2 body) Pošlete pohled (3 body)
Kobylka Emilka skáče kolem řeky. Abys ji dohnal, vezmi si motorku či odrážedlo a jeď rychle, ale bezpečně za ní. Zahrajte si na poštovního holuba. Nakreslete obrázek a pošlete ho babičce a dědečkovi, nebo kamarádovi. Vykouzlíte jim tím úsměv na tváři☺

BONUSOVÁ HLEDAČKA

Nově si pro vás sokolík Pepík připravil úkol inspirovaný z Jarních všestraňáckých výzev. Úkolem je podle indicie dojít na správné místo a tam najít vám známé sokolské zvířecí kamarády.
Indicie: “Mluví se o hřišti a pyramidě, na sídlišti známé vězenkyně.” - obrázek

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz. Fotky, které nám zasíláte, průběžně doplňujeme na našem Rajčeti.