Výzvičky - 6. týden

datum konání: 22. 5. – 28. 5. 2021, publikováno: 22. 5. 2021

Výzvičky pro nejmenší dětičky pokračují i nadále. Je tady šestý týden úkolů od sokolíka Pepíka. Ovšem pozor, od tohoto týdne se mezi úkoly bude objevovat ještě bonusová výzvička s hledáním místa po Písku.

Po splnění úkolu si zapište do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

VÝZVIČKY

Vyrazte na odrážedlo (2 body)Pošlete pohled (3 body)
Kobylka Emilka skáče kolem řeky. Abys ji dohnal, vezmi si motorku či odrážedlo a jeď rychle, ale bezpečně za ní.Zahrajte si na poštovního holuba. Nakreslete obrázek a pošlete ho babičce a dědečkovi, nebo kamarádovi. Vykouzlíte jim tím úsměv na tváři☺

BONUSOVÁ HLEDAČKA

Nově si pro vás sokolík Pepík připravil úkol inspirovaný z Jarních všestraňáckých výzev. Úkolem je podle indicie dojít na správné místo a tam najít vám známé sokolské zvířecí kamarády.
Indicie: “Mluví se o hřišti a pyramidě, na sídlišti známé vězenkyně.” - obrázek

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz. Fotky, které nám zasíláte, průběžně doplňujeme na našem Rajčeti.