Výzvičky - 7. týden

datum konání: 29. 5. – 4. 6. 2021, publikováno: 30. 5. 2021

Trochu opožděně, ale zato s nenáročnými úkoly, pokračujeme sedmým týdnem Výzviček pro nejmenší dětičky. Tentokrát procvičíme jemnou motoriku u překládání a lepení. Blíží se den dětí, a tak si doma pro radost splňte úkoly od Sokolíka Pepíka.

Po splnění úkolu si zapište do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

Veřejnost PRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

VÝZVIČKY

Válejte sudy (2 body) Vyrobte si housenku (2 body)
Pojďte válet sudy jako ježeček Mareček, zvládnete jich 10 jako on? Zkuste to z kopce, po rovině, ale i do kopce. Vyrobte si ke dni dětí své vlastní pohyblivé zvířátko - roztomilou housenku dle obrázku. Udělejte si celou housenčí rodinku.

BONUSOVÁ HLEDAČKA

Úkolem je podle indicie dojít na správné místo a tam najít vám známé sokolské zvířecí kamarády.
Indicie - viz obrázek

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz. Fotky, které nám zasíláte, průběžně doplňujeme na našem Rajčeti.