Výzvičky - 8. týden

datum konání: 5. 6. – 11. 6. 2021, publikováno: 4. 6. 2021

Máme tu již 8. týden výzviček pro děti. Tentokrát si i trochu zamlsáme, ale pozor, bez práce nejsou koláče! Už se nám pomalu rýsuje také vítěz výzviček, ale ještě nezoufejte a zabojujte. Výzvičky budou končit 18. června! Zbývají tedy ještě dva týdny. Vyhrají cvičitelé nebo rodiče a děti? Pepík zvědavě pokukuje a fandí všem šikulům.

Po splnění úkolu si zapište do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

VÝZVIČKY

Zahrajte si kuličky (2 body)Upečte si něco dobrého (3 body)
Pojďte si s beruškou Danuškou a sokolíkem Pepíkem zahrát kuličky. Podaří se vám je nacvrnkat do jamky všechny jako našim kamarádům? Těšíme se na fotky.Ukuchtěte si doma něco sladkého na zub. Můžete použít vlastní recept nebo ten z obrázku. Pepík bude rád, když pošlete fotku, jak si na své dobrotě pochutnáváte, nebo když mu na cvičení kousek na ochutnání přinesete.

BONUSOVÁ HLEDAČKA

Úkolem je podle indicie dojít na správné místo a tam najít vám známé sokolské zvířecí kamarády.
Indicie: ”Tip mladému Sokolovi, jdi po cestě k Sulanovi.” - viz obrázek.

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz. Fotky, které nám zasíláte, průběžně doplňujeme na našem Rajčeti.