Výzvičky - 9. týden

datum konání: 12. 6. – 18. 6. 2021, publikováno: 11. 6. 2021

Je tady poslední týden výzviček a s tím i poslední šance splnit úkoly Sokolíka Pepíka a získat body pro své oddělení. Finální výzvičkový týden se Pepík nechal inspirovat blížící se Nocí sokoloven, kde jsou tématem Lidské pyramidy. A protože se na ně Pepík už moc těší, tak jsou výzvičky hlavně o pyramidách.

Po splnění úkolu si zapište do tabulky níže počet bodů, který jsme za splnění úkolu vypsali a sledujte, jak si vedete oproti ostatním rodičům a dětem, a také cvičitelům.

TABULKY PRO ZÁPIS BODŮ

VeřejnostPRŮBĚŽNÉ
VÝSLEDKY

VÝZVIČKY

Zaskákejte si pyramidu (2 body)Postavte pyramidu (2 body)
Nakreslete si na chodník obří pyramidu (dle obrázku) a pak si jí jako Pepík pěkně zaskákejte. Pepík to zvládl 10× za sebou a co vy?Postavte si doma tu největší pyramidu na světě ze všech možných kostek, co doma najdete, tak jako to udělala Majdička s opičkou Haničkou.

BONUSOVÁ HLEDAČKA

Úkolem je podle indicie dojít na správné místo a tam najít vám známé sokolské zvířecí kamarády.
Indicie: viz obrázek

Nezapomeňte nám poslat fotky či videa, jak se vám povedlo výzvičky splnit, a to buď na FB, IG či na sokolpisekinfo@seznam.cz. Fotky, které nám zasíláte, průběžně doplňujeme na našem Rajčeti.