Župní přebor v plavání 2022

datum konání: 10. 4. 2022, publikováno: 11. 4. 2022

V neděli 10. dubna proběhl na plaveckém stadionu ve Strakonicích přebor v plavání pro členy Sokolské župy Jihočeské. Na závody přijela také písecká výprava 39 sokolů, která zde ve 13 kategoriích vybojovala 23 medailí.
Letos ubíhala soutěž díky menší účasti závodníků velmi rychle. Slavnostní nástup proběhl v 9:15 a již hodinu poté doplavala poslední mužská rozplavba. Čekání na vyhlášení výsledků bylo zkráceno plaveckými štafetami a následně volnou zábavou spočívající ve skákání do bazénu, relaxaci ve vyhřívaném bazénku a jízdou na tobogánu.

Všem medailistům i dalším zúčastněným gratulujeme k jejich výsledkům!

Kompletní výsledky a fotografie ze závodu

Poslední závod v rámci sokolské všestrannosti, tj. atletický přebor, čeká jihočeské sokoly 7. května na českobudějovickém atletickém stadionu (viz propozice).