Župní přebor v plavání 2022

datum konání: 10. 4. 2022, publikováno: 11. 4. 2022

V neděli 10. dubna proběhl na plaveckém stadionu ve Strakonicích přebor v plavání pro členy Sokolské župy Jihočeské. Na závody přijela také písecká výprava 39 sokolů, která zde ve 13 kategoriích vybojovala 23 medailí🥳
Letos ubíhala soutěž díky menší účasti závodníků velmi rychle. Slavnostní nástup proběhl v 9:15 a již hodinu poté doplavala poslední mužská rozplavba. Čekání na vyhlášení výsledků bylo zkráceno plaveckými štafetami a následně volnou zábavou spočívající ve skákání do bazénu, relaxaci ve vyhřívaném bazénku a jízdou na tobogánu.

Všem medailistům i dalším zúčastněným gratulujeme k jejich výsledkům!

Kompletní výsledky a fotografie ze závodu

Poslední závod v rámci sokolské všestrannosti, tj. atletický přebor, čeká jihočeské sokoly 7. května na českobudějovickém atletickém stadionu (viz propozice).