Informace pro zájemce

ZÁPIS ZÁŘÍ 2019 - info zde

Obor všestrannosti zastřešuje sport, který je určen všem, kteří neusilují o maximální sportovní výkon, ale cvičí pro zdraví, kondici, radost z pohybu či setkávání s přáteli.

Cvičební program v oddíle všestrannosti je velmi různorodý a pestrý. Součástí cvičebního programu jsou základy sportovní gymnastiky, pohybová výchova, cvičení s náčiním, různé taneční směry, atletika, míčové hry, netradiční hry a sporty, pobyt v přírodě a turistika.

Cvičenci jsou rozděleni podle věkových kategorií - od těch nejmladších v oddílech rodičů a dětí a předškolních dětí až po seniory.

Pokud se rozhodnete přidat se k nám:

1. Přijďte v prvním týdnu měsíce září na zápis do sokolovny v Tyršově ulici v době cvičení své věkové kategorie (viz Oddělení).
  2. Zaplaťte oddílový příspěvek a známku.
  3. Pokud ještě nejste člen Sokola vyplňte přihlášku (ke stažení zde).

Jestliže Vám nevyhovuje termín standardního zápisu, můžete se domluvit s vedoucím oddělení a přijít i kdykoli během školního roku a přihlásit se k nám později. Během přihlášení budeme chtít Váš podpis, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Kdy cvičíme:

Časy jednotlivých cvičení naleznete zde.

Cena za cvičební rok září - červen:

Věková skupina Oddílový příspěvek
2x týdně 1x týdně
Děti do 18 let + středoškoláci 1500 Kč 1200 Kč
Dospělí 18 a více let 2100 Kč 1500 Kč
Rodiče a děti (cena za pár)* - 1200 Kč
Fit Dance 60 Kč / h nebo 10 vstupů za 500 Kč
Plavání, Sportovní hry 1200 Kč

* +800 Kč za každé další dítě

Každý člen Sokola je povinen si zakoupit sokolskou známku pro daný cvičební rok, která zaručuje členství a pojištění. Známka pro děti a důchodce stojí 200 Kč, pro dospělé 500 Kč. U rodičů a dětí platí známku pouze dítě, rodič je jako doprovod zdarma.