Informace pro zájemce

Obor všestrannosti zastřešuje sport, který je určen všem, kteří neusilují o maximální sportovní výkon, ale cvičí pro zdraví, kondici, radost z pohybu či setkávání s přáteli.

Cvičební program v oddíle všestrannosti je velmi různorodý a pestrý. Součástí cvičebního programu jsou základy sportovní gymnastiky, pohybová výchova, rytmická gymnastika, aerobik, cvičení s náčiním, různé taneční směry, atletika, míčové hry, netradiční hry a sporty, pobyt v přírodě a turistika.

Cvičenci jsou rozděleni podle věkových kategorií - od těch nejmladších v oddílech rodičů a dětí a předškolních dětí až po seniory.

Pokud se rozhodnete přidat se k nám:

1. Přijďte v prvním týdnu měsíce září na zápis do vestibulu sportovní haly v Tylově ulici v době cvičení své věkové kategorie (viz Oddělení).
  2. Vyplňte přihlášku (ke stažení zde).
  3. Zaplaťte oddílový příspěvek a můžete začít cvičit.

Jestliže Vám nevyhovuje termín standardního zápisu, můžete přijít i kdykoli během školního roku a přihlásit se k nám později. Během přihlášení budeme chtít Váš podpis, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Cena za cvičební rok září - červen:

Věková skupina Oddílový příspěvek
2x týdně 1x týdně
Děti do 17 let + středoškoláci 1300 Kč 1000 Kč
Dospělí 18 a více let 1600 Kč 1000 Kč
Rodiče a děti (cena za pár)* - 1100 Kč
Taneční cvičení 60 Kč / h nebo 10 vstupů za 500 Kč
Plavání 1100 Kč

* +800 Kč za každé další dítě

Každý člen Sokola je povinen si zakoupit sokolskou známku pro daný cvičební rok, která zaručuje členství a pojištění. Známka pro děti a důchodce stojí 200 Kč, pro dospělé 500 Kč. U rodičů a dětí platí známku pouze dítě, rodič je jako doprovod zdarma.

V roce 2017 a 2018 se navíc kupuje sletová známka za 50 Kč.