Maškarní Rodičů a dětí 2024

datum konání: 11. 3. – 14. 3. 2024, publikováno: 17. 3. 2024

V týdnu od 11. do 14. března se ve všech cvičebních skupinách rodičů a dětí konaly speciální maškarní hodiny. Tělocvičnou se proháněly princezny, víly, superhrdinové, různá zvířátka, muchomůrka, Harry Potter a mnoho dalších masek, a to nejen v podání dětí.

Po prohlídce masek a společné fotografii se děti pustily do plnění zábavných úkolů, za které získávaly razítka do svých kartiček. Za nasbíraná razítka pak za odměnu obdržely balónek a obrázek. Úkolů bylo mnoho - společný taneček, písnička a hra na hudební nástroje, pexesová hledačka, skládání puzzlí, navlékání korálků pro procvičení jemné motoriky, přelézání pavoučí sítě, srážení kuželek, prolézání laserovou dráhou a přecházení po pohyblivé lávce. V rámci velké hledací hry, zaměřené na vzájemnou spolupráci a komunikaci, se rodiče se svými svěřenci podívali i na místa, kam se při běžném cvičení nedostanou, jako třeba na balkon či do nově opravené sklepní šatny.

Jak si rodiče a děti maškarní užili můžete vidět na fotografiích zde.
Poděkování patří hlavní cvičitelce Martině Bendasové i dalším cvičitelkám RD za organizaci, a také rodičům za krásnou zpětnou vazbu a spolupráci.