Pozvánka na Noc sokoloven 2021

datum konání: 25. 6. 2021, publikováno: 11. 6. 2021

Zveme sokoly i širokou veřejnost k návštěvě sokolovny v pátek 25. června v rámci celorepublikové akce s názvem Noc Sokoloven. Letošním tématem jsou lidské pyramidy, takže se můžete těšit na skvělé vystoupení v podání našich půvabných Fearless a silných Five Fellas. Obě skupiny se podílely na natáčení instruktážních videí pro Českou obec sokolskou, podle kterých sokolové nacvičují pyramidy po celé republice. Pokud budete chtít, budete mít možnost si také některé lehčí kousky vyzkoušet na vlastní kůži!

VSTUP JE ZDARMA, tak nás přijďte navštívit kdykoliv mezi 18:00 a 21:45. Budete mít možnost dozvědět se něco o vzniku Sokola, poznat zákoutí písecké sokolovny nebo si prohlédnout historické kroniky a nejrůznější fotografie z naší činnosti.
Letos budeme mít připravený také speciální program pro předškoláky a rodiče a děti, který bude od 18:00 probíhat v přísálí.
Jako bonus pak chystáme večerní venkovní posezení u ohýnku s možností opékání buřtů, které budou na místě k dispozici☺

Program:
18:00 - otevření sokolovny (mapa) široké veřejnosti
18:15 - zahájení a tematické vystoupení
18:45 - prezentace a komentovaná prohlídka
20:00 - večerní hra
20:15 - táborák s opékáním buřtů
21:45 - ukončení akce

Kdykoliv do 21:45 máte možnost si přijít vyzkoušet skákání na airtracku či malé trampolíně, cvičení na kruzích, bradlech, hrazdě, kladině nebo třeba šplhání na tyči a laně.