Pozvánka na Píseckého šplhavce 2023

datum konání: 14. 10. 2023, publikováno: 19. 9. 2023

Odbor všestrannosti T. J. Sokol Písek zve všechny do své sokolovny (mapa) na 22. ročník závodu ve šplhu na laně s názvem Písecký šplhavec, který se uskuteční v sobotu 14. října.

Prezence začíná v 9:30 (startovné se platí 100 Kč), slavnostní zahájení závodu proběhne v 11:00. Otevřeny jsou všechny kategorie: žactvo, dorost a ženy šplhají na 4,5 metrovém laně, muži a kategorie Masters zdolávají lano dlouhé 8 metrů.
Další důležité informace najdete v Propozicích 2023.
PŘIHLAŠOVÁNÍ přes web svetsplhu.cz nebo v den závodu při prezenci.

Závodníci i diváci se mohou těšit na napínavé šplhačské souboje, protože i tentokrát se všichni budou snažit překonat čas prvního československého olympijského vítěze Bedřicha Šupčíka, který osmimetrové lano vyšplhal za 7,2 sekundy. Přijďte je do sokolovny podpořit!

POZOR! Je možné, že z důvodu probíhající rekonstrukce dojde k určitým prostorovým a pohybovým omezením. Dbejte proto pokynů pořadatele.

Na společné setkání se těší ředitel závodu Stanislav Trávníček (stanislavtravnicek@seznam.cz).