Pozvánka na Sokol spolu v pohybu 2022

datum konání: 24. 9. – 30. 9. 2022, publikováno: 11. 9. 2022

Od soboty 24. září se písecký Odbor všestrannosti zapojí do týdenní celorepublikové akce Sokol spolu v pohybu, během které sokolské jednoty pořádají desítky sportovních akcí pro veřejnost. Letošní téma bude zaměřeno na seznámení s používáním tělocvičného nářadí a náčiní.

T. J. Sokol Písek má na zmíněný týden spolu v pohybu připraveny pro všechny různé aktivity (viz níže). Kromě toho od pondělí 26. září otevře dveře sokolovny všem zájemcům, kteří by si chtěli vyzkoušet cvičení v našich odděleních předškoláků, žactva, mladších žen a mladších mužů - stačí napsat vedoucímu daného oddělení a domluvit se.

Sokol spolu v pohybu nese motto #BeActive, neboť je propojen s projektem Evropské komise s názvem Evropský týden sportu (EWOS).

AKCE PÍSECKÉHO SOKOLA SPOLU V POHYBU - podrobnosti zde

Sobota 24. září

• #BeActiveNight - od 19:00 do 23:59 bude možné individuálně absolvovat noční stezku
    • pro mladší bude start u dveří sokolovny